Forum prijatelja

Forum prijatelja

Savet je 2013. godine doneo odluku o formiranju klubova: Forum članova i Forum prijatelja. Forum prijatelja čine osobe koje su učestvovale u aktivnostima koje organizuju AOR, kao i osobe koje su povezane preko Facebook, Linkedin, Twitera i sl. (kod društvenih mreža se evidentira samo broj osoba u forumu). AOR na socijalnim mrežama: Facebook , Linkedin , EkoŠkole . Promocija AOR aktivnosti koriščenjem socijalnih mrežaFacebook promocija aktivnosti  , twitter ,  linkedin promocija aktivnosti, ENV.net blog  , ENV.net facebook .

Forum prijatelja AOR (1003 članova  juna 2016. godine) :

  1. Adamov Jasna,Aleksandar Bobic, Sumarski fakultet Univerziteta u Beogradu
  2. Aleksandar Dragišić    Zavod za zaštitu prirode Srbije
  3. Aleksandar Gošić
  4. Aleksandar Janković,
  5. Aleksandar Jovovic, Masinski fakultet, Beograd / Udruzenje za upravljanje cvrstim otpadom Srbije,
  6. Aleksandar Kandić, Institut za nuklearne nauke “Vinča”, Beograd
  7. Aleksandar Krapež, Planinarsko-smučarsko drušvo Kopaonik, Ishrana iz prirode – Sremuš, Beograd
  8. Aleksandar Luković    Visoka tehnološka škola strukovnih studija-Aranđelovac
  9. Aleksandar Manojlović, Саобраћајни факултет Универзитета у Београду
  10. Aleksandar Mikic,
  11. Aleksandar Obrovski, ”VRELO” Društvo za zdravu ishranu i zaštitu životne sredine
  12. Aleksandar Plakalović
  13. Aleksandar Popović,
  14. Aleksandar Ristic
  15. Aleksandar Savic, Elektrotehnicka skola Rade Koncar, Beograd
  16. Aleksandar Solujić, Regionalni centar za životnu sredinu
  17. Aleksandar Vesic, Pomocnik ministra, Ministarstvo zivotne sredine i prostornog planiranja Srbije
  18. Aleksandar Vukalovic National Convention on the European Union
  19. Aleksandar Vukanovic,Uciteljski fakultet u Leposavicu
  20. Aleksander Kiriy,
  21. Aleksandra Doslic, Predsednistvo, Recenzentski odbor
  22. Aleksandra Imsiragic,
  23. Aleksandra Ljustina, Kriminalisticko-policijska akademija, Beograd
  24. Aleksandra Pandovska, Youth together Network –Environment for Europe Program Network Sarajevo, Bosnia and Herzegovina
  25. Aleksandra Poštrak Djetic, UG „Eko-selo“ Svilajnac
  26. Aleksandra Prodanovic, PMF Univerziteta u Novom Sadu;
  27. Aleksandra Santovac, Institut za bezbednost i humanizaciju rada Novi Sad
  28. Aleksandra Saponjic, Institut za nuklearne nauke „Vinca“; Univerzitet u Beogradu
  29. Aleksandra Saša Solujić, Regional Environmental Center, Szentendre, Hungary
  30. Aleksandra Savić, Centar za razvoj građanskog društva ”Protecta”
  31. Aleksandra Siljic, ZOI Environment Network
  32. Aleksandra Šotra
  33. Aleksandra Tomić, Centar za ekonomiju,politiku,ekologiju i razvoj (CEPER), Srbija, Organizacioni odbor
  34. Aleksandra Vukalović,Nacionalni konvent RG 2,10,11,19
  35. Aleksandra Živković, Centar za razvojnu politiku i saradnju(NVO)
  36. Alexandra Michailidau, Aristotle University Thessaloniki
  37. Almazaga Ćatovic, Turistička zajednica TK, Tuzla, Bosna i Hercegovina
  38. Alvaro Diez Santaclara, Head, EPTISA – Regional Office for Southeast Europe
  39. Amela Bakal, Centar za istrazivanje i razvoj odrzivog turizma – CIROT, BiH
  40. Amiya Tripati, Department of Polymer Science and Engineering, University of Massachusetts, Amherst, MA 01003, USA
  41. Ana Ianas, West University of Timisoara, Romania, Naucno-tematski recenzentski odbor
  42. Ana Jovanovic Pudja, Organizacioni odbor
  43. Ana Jovanović,OSMEH-Organizacija za Solidarnost, Mobilnost, Ekologiju i Humanost mladih
  44. Ana Koprivica  Rudarsko geološki fakultet
  45. Ana Kotur, Ekonomska škola “Nada Dimić”, Zemun
  46. Ana Petrovic Vukicevic,Udruzenje reciklera Srbije
  47. Ana Seke,
  48. Ana Stranjancevic, Departman za geografiju, turizam i hotelijerstvo, PMF Univerziteta u Novom Sadu
  49. Anastasija Kocić     Umetnička škola u Nišu
  50. Anđelka Radosavljević,Агенција за заштиту животне средине
  51. André van Amstela ,
  52. Andrea Basi, UNEP Regional Office for Europe
  53. Andrea Katić, UNIVERZITET EDUCONS, SREMSKA KAMENICA, FAKULTET TEHNIČKIH NAUKA, UNIVERZITET U NOVOM SADU
  54. Andrej Nadj , Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad
  55. Andrej Pak, Narodna banka Srbije
  56. Andreja Glusevic, Inter-institucionalna profesionalna mreza u sektoru voda Srbije
  57. Andrijana Acimovic,Udruzenje za unapredjenje zivotne sredine i urbanistickog prostora „Zeleni grad”
  58. Andrijana Arsić,Ekonomska škola “Nada Dimić”, Zemun
  59. Andrijanić Zoran,
  60. Angeleski Alma,
  61. Anica Teofilović,
  62. Anita Petrović Gegić, Viša Tehnička škola, Novi Sad,
  63. Anita Pirc Velkavrh, European Environmental Agency, Copenhagen, Denmark
  64. Anka Jovanović , Gradski zavod za zaštitu zdravlja Beograd, Srbija i Crna Gora
  65. Ante Stanic,
  66. ANTHIMOS AMANATIDIS    SECRETARY GENERAL OF THE TECHNICAL CHAMBER OF GREECE / REGION OF CENTRAL MACEDONIA
  67. Antonia Young, Research Unit in South East European Studies Bradford University, UK and Department of Sociology/Anthropology, Colgate University, New York, USA, Naucno-tematski recenzentski odbor
  68. Azra Jaganjac,Tehnoloski fakultet Univerziteta u Tuzli, BiH; PMF Univerziteta u Sarajevu, BiH
  69. B.Katić, Institut za ekonomiku poljoprivrede, Beograd
  70. B.Nikolić, IHTM-Preduzeće za tehnočoški razvoj; Jugoinspekt, Beograd, Srbija i Crna Gora
  71. Babović Dragana ,
  72. Beigl Peter  , BOKU – University of Natural Resources and Applied Life Sciences Vienna, Austria
  73. Bela Muhi, Fakultet poslovne ekonomije Univerziteta Edukons u Sremskoj Kamenici, Moderator
  74. Berislava Ilić
  75. Biljana Glamočić,
  76. Biljana Grujic,Institut za ekonomiku poljoprivrede Beograd
  77. Biljana Jovanović-Ilić, Organizacioni odbor, Moderator
  78. Biljana Jović, Агенција за заштиту животне средине
  79. Biljana Krstevski         Zavod za zaštitu prirode Srbije
  80. Biljana Leković Milojković, Institut za standardizaciju, Beograd, Srbija I Crna Gora, Organizacioni odbor, Recenzentsko-tematski odbor
  81. Biljana Nenadić,                Poverenik za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti
  82. Biljana Panjkovic,Pokrajinski zavod za zastitu prirode
  83. Biljana Radovanović   Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad
  84. Biljana Ratomir, Udruzenje stocara „Stara planina“, Pirot
  85. Biljana Stamenkovic,Organizacija za proizvodnju i plasman pcelinjih proizvoda „Pcela”
  86. Biljana Storić, Centar za reciklažu d.o.o
  87. Biljana Tomasević,
  88. Biserka Vukasović,
  89. Björn Mossberg,Counsellor , Development Cooperation, Embassy of Sweden
  90. Blagoje Jovanovic, Centar za razvoj Jablanickog i Pcinjskog okruga
  91. Bogdana Mrkalj, Visoka skola za poslovnu ekonomiju i preduzetnistvo, Beograd
  92. Bojan Bogdanović,
  93. Bojan Kovačić,Direktor Agencije za energetsku efikasnost
  94. Bojana Bekic,
  95. Bojana Kovacevic , Departman za geografiju, turizam i hotelijerstvo, PMF Univerziteta u Novom Sadu
  96. Bojana Krstić, Privredna komora Beograda
  97. Bojana Tot
  98. Bojana Živković, Fakultet za ekologiju I zaštitu životne sredine,Univerzitet „Union – Nikola Tesla“
  99. Bojka Blagojević,
  100. Boris Agarski, Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad
  101. Boris Erg ( IUCN),
  102. Boris Pejić
  103. Borivoje Bogdanovic, Poljoprivredni fakultet Univerziteta u Novom Sadu
  104. Borko Raičević           Lederergasse 27/2/3 Vienna, Austria
  105. Bosiljka Stojanović,RiTE Ugljevik,  Bosnia and Herzegovina
  106. Bosko Telenta, SENES Consultants Limited, Canada
  107. Bošković Jelena,
  108. Bošković Momčilo ,
  109. Bozidar Brankovic,
  110. Božilović Dragica,
  111. Branislav Božović, dipl.ing, Organizacioni odbor, Tematsko-recenzentski odbor
  112. Branislav Drašković
  113. Branislav Nikolić, dipl.ing, naučni savetnik, Naučno-recenzentski odbor
  114. Branislav Pajić,
  115. Branislav Sladic, Centar za razvoj ekoloske svesti i odgovornosti EKOSVEST, Beograd
  116. Branislav Vulević, JP „Nuklearni objekti Srbije”
  117. Branislava Cvetkovic, Fakultet bezbednosti Univerziteta u Beogradu
  118. Branislava Golosin,
  119. Branislava Milićević,
  120. Branislava Tintor,
  121. Branka Andrić, dipl.ing, Organizacioni odbor
  122. Branka Jovicic,Gradska uprava grada Sombora, Moderator
  123. Branka Ukropina, Organizacija „OZON“, Beograd, Srbija
  124. Brankica Luković        Visoka tehnološka škola strukovnih studija-Aranđelovac
  125. Branko Cupina,
  126. Branko Matovic, Institut za nuklearne nauke „Vinca“; Univerzitet u Beogradu
  127. Branko Milosavljević,
  128. Bursać Slađana,
  129. Buzarov Danica,
  130. Candace R. Taft Economic Section – Environment,Science, Technology, and Health, U.S. Embassy Belgrade (Američka ambasada u Beogradu)
  131. Carlos Cisneros  Rábago ,Eptisa Proyectos Internacionales, s.a., Spain
  132. Catalina Ancuta, West University of Timisoara, Romania
  133. Čedomir Belić
  134. Cedomir Belic,JP „Nuklearni objekti Srbije“
  135. Čedomir Mijović,
  136. Čedomir Spaić,
  137. Ceranić  Đuro.
  138. Cesar Lajud, Universidad Europea de Madrid
  139. CHARISIOS ACHILLAS        SCHOOL OF ECONOMICS, BUSINESS ADMINISTRATION AND LEGAL STUDIES, INTERNATIONAL HELLENIC UNIVERSITY, GREECE
  140. Christian Stiglitz, Recycling of Resources
  141. Christopher Eichen, First Secretary for Economic Cooperation, Embassy of Germany in Serbia
  142. Christos Vlachokostas, Laboratory of Heat Transfer and Environmental Engineering, Aristotle University Thessaloniki
  143. D. Ubavin, Faculty of Technical Sciences, Novi Sad, Serbia and Montenegro
  144. D.Cvijanović, Institut za ekonomiku poljoprivrede, Beograd
  145. D.Vukotić, JP lektroprivreda Srbije
  146. Daiana Falloni, Head of Democratization Department, OSCE Mission to Serbia
  147. Dajana Krajinović
  148. Daliborka Đurđević
  149. Damjan Rehm Bogunovic, Predsednistvo, Moderator
  150. Danica Baćanović, Viša poslovna škola Novi Sad
  151. Danica Djarmati, Viša medicinska škola, Zemun, Srbija i Crna Gora
  152. Daniela Cvetković      Unija ekologa UNEKO, Beograd
  153. Daniela Popa, University of Craiova, Romania
  154. Danijela Bozanic, Recezentsko-tematski odbor, Organizacioni odbor
  155. Danijela Cvetkovic, Moderator, Programski i organizacioni odbor
  156. Danijela Prosić, Institut za bezbednost i humanizaciju rada Novi Sad
  157. Danilo Tomić, Regionalna privredna komora Novi Sad, Srbija i Crna Gora
  158. Danko Aleksić,
  159. Darinka Bogdanović,
  160. Dario Simicevic
  161. Darja Žarković            Visoka škola strukovnih studija Beogradska politehnika
  162. Darko Bjegovic,Fakultet za ekologiju i zastitu zivotne sredine, Univerzitet Union
  163. Đatkov Đ., Fakultet tehničkih nauka, , Novi Sad, Srbija
  164. Davidović Stevan,
  165. Davor Koncalovic, Fakultet inzenjerskih nauka Univerziteta u Kragujevcu
  166. Dejan Barjaktarovic, Geoloski institut Srbije
  167. Dejan Doljak, Geografski fakultet, Univerzitet u Beogradu
  168. Dejan Filipovic, Recenzentski odbor
  169. Dejan Jovanov, Local Administration of Municipality of Zrenjanin
  170. Dejan Lekić, Agencija za zaštitu životne sredine
  171. Dejan Stojanović         Institute of Lowland Forestry and Environment, University of Novi Sad
  172. Dejan Trifunovic, Nacionalni koordinator SME Week u Srbiji
  173. Dejan Vasović University of Niš, Faculty of Occupational Safety in Niš
  174. Delia Neagu,
  175. Delija Balos, Viša tehnička škola Novi Sad
  176. Despotović Slavica,
  177. Dick Leggera ,
  178. Dieter Schuch, ARA, Vienna, Austria
  179. Dijana Đurić
  180. Dimitrije Tucović,VISOKA HOTELIJERSKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA BEOGRAD
  181. Divna Djokić   Šumarski fakultet Beograd
  182. Djerdje Bjegović,
  183. Djordje Bašić, Naučno-recenzentski odbor
  184. Djordje Mihailović Висока технолошка школа струковних студија-Аранђеловац, Аранђеловац
  185. Djurica Komlenovic,Institut za pedagoska istrazivanja
  186. doc. dr Radovan Vladisavljević          OŠ,, Branko Radičević”, Vladimira Žestića 21, 26000 Pančevo
  187. Đorđe Ćosić
  188. Đorđe Jovanović, A.D. NIS Novi Sad, Ogranak NIS-Petrol, Rafinerija nafte Novi Sad
  189. Đorđe Petrović,Visoka škola strukovnih studija za menadžment i poslovne komunikacije, Sremski Karlovci
  190. Đorđe Stožinić
  191. Douglas Chambers,
  192. dr Miladin Kalinić, prof.           OŠ,, Branko Radičević”, Vladimira Žestića 21, 26000 Pančevo
  193. Dragan Crnković, Gradski zavod za zaštitu zdravlja Beograd, Srbija i Crna Gora
  194. Dragan Dilparić, Privredno društvo za ekološku delatnost ORSES d.o.o.
  195. Dragan Ilic, Fakultet poslovne ekonomije i Fakultet zastite zivotne sredine Univerziteta Edukons u Sremskoj Kamenici;
  196. Dragan Knežević,Elektrotehnicka skola Rade Koncar, Beograd
  197. Dragan Kopecki
  198. Dragan Kostadinov, Head of Infrastructure Department, EPTISA – Regional Office for Southeast Europe
  199. Dragan Mihajlović,
  200. Dragan Mihic, Organizacioni odbor
  201. Dragan Pajić, Gradski zavod za zaštitu zdravlja Beograd, Srbija i Crna Gora
  202. Dragan Ranđelović, Društvo mladih istraživača Bor
  203. Dragana Đurić
  204. Dragana Grujicic
  205. Dragana Ignjatović Crnatović Dečiji ekološki pokret Niš
  206. Dragana Milićević       Udruženje ”CENTAR ENERGIJA MLADIH”
  207. Dragana Miličević,Gradska uprava Kruševac
  208. Dragana Nešković Markić,J.P.’’DEP-OT’’ Regionalna deponija Banja Luka
  209. Dragana Petrović, VICTORIA CONSULTING D.O.O
  210. Dragana R.Jovanović ,
  211. Dragana Radovanović, Organizacija „OZON“, Beograd, Srbija
  212. Dragana Škorić,JP Srbijagas
  213. Dragana Stojkovic,
  214. Dragana Vasic,EPTISA
  215. Dragica Bozilovic, Predskolska ustanova u Setonji, Deciji vrtic “Galeb”
  216. Dragica Živković,OŠ “Milivoj Petković-Fećko” Platičevo
  217. Dragiša Todorović
  218. Drago Popadic, Geografski fakultet Univerziteta u Beogradu
  219. Dragoljub Dabić, BUPA-Pančevo
  220. Dragoljub Todić,Институт за међународну политику и привреду
  221. Drazenko Bjelic, JP „DEP-OT“ Regionalna deponija, Banja Luka, BiH
  222. Dubravaka Jelic, Fakultet inzenjerskih nauka Univerziteta u Kragujevcu
  223. Dunja Prokić
  224. Đurđica Ivković, Fakultet za primenjenu ekologiju Beograd, Srbija
  225. Đurđina Jeličić
  226. Đurović Ljiljana,
  227. Dusan Brkovic,
  228. Dušan Djordjević,
  229. Dušan Gavanski, Viša tehnička škola Novi Sad
  230. Dusan Gordic, Fakultet inzenjerskih nauka Univerziteta u Kragujevcu
  231. Dušan Jakovljević ENVI TECH
  232. Dusan Kovacevic,
  233. Dušan Lukić
  234. Dušan Macura, Zavod Enajsta akademija, Ljubljana, Slovenija
  235. Dušan Sakulski,
  236. Dušan Šljivančanin JUGINUS
  237. Dušan Stanojlović, BUPA-Pančevo
  238. Dušan Stokić  PKS
  239. Dusan VASILJEVIC ,Head of Economic and Environmental Department, OSCE Beograd
  240. Dušica Bogićević JP Putevi Srbije
  241. Dušica Ilić-Nedić Opštinska uprava opštine Topola
  242. Dušica Pejić    Unija ekologa UNEKO, Beograd
  243. Ebru Gul, Cankiri Karatekin University, Faculty of Arts and Science, Department of Biology, Cankiri, Turkey
  244. ELENI FELEKI, SCHOOL OF ENGINEERING, ARISTOTLE UNIVERSITY OF THESSALONIKI, GREECE
  245. ELIZABETA RADULOVIĆ
  246. Elvis Ahmetovic, Tehnoloski fakultet Univerziteta u Tuzli, BiH; PMF Univerziteta u Sarajevu, BiH
  247. Emil Šehić
  248. Emina Muratovic Student doktorskih studija Geonauka na Geografskom fakultetu u Beogradu
  249. Erin Marchington, Lund University, Sweden
  250. Erwin Janda, ISWA (International Solid Waste Assotiation)
  251. Fajka Žužana AD Fabrika šećera TE-TO Senta
  252. Felicitas Schneider, Institute of Waste Management, Department of Water – Atmosphere – Environment, BOKU – University of Natural Resources and Applied Life Sciences, Vienna, Austria
  253. Ferenc Berenji,
  254. Filip Djokovic, Poslovni fakultet u Valjevu i Fakultet za turizam i hotelijerstvo u beogradu, Univerzitet Singidunum
  255. Filip Jovanovic, Programski i organizacioni odbor
  256. Filip Radović
  257. Florentina Popescu, West University of Timisoara, Romania
  258. Florian Krautzer, ZOI Environment Network
  259. Frederic Remay, French Embassy in Serbia
  260. G.Vujić,  Faculty of Technical Sciences, Novi Sad, Serbia and Montenegro
  261. Gabor Mesaroš
  262. Geoffrey Mazullo, Partners for Financial Stability (PFS) Program – East –West Management Institute, USA / Hungary / Belgrade Stock Exchange
  263. Georges Kremlis , European Commission – Directorate General Environment, Brussel, Belgium
  264. Gligorovski Tatjana,
  265. Gobor Zoltan,
  266. Goran Cirovic, Visoka gradjevinsko-geodetska skola strukovnih studija Beograd
  267. Goran Janacković      University of Niš, Faculty of Occupational Safety in Niš
  268. Goran Kvrgic, Narodna banka Srbije
  269. Goran Markovic, Agronomski fakultet Cacak
  270. Goran Mitić Centar za razvoj i Zeleni Srbije
  271. Goran Petkovic, Drzavni sekretar, Ministarstvo za ekonomiju i regionalni razvoj Srbije
  272. Goran Sekulić Zavod za zaštitu prirode
  273. Goran Trivan, Sekretar za zastitu zivotne sredine grada Beograda
  274. Goran Uzelac Rudarsko-geološki fakultet
  275. Gordana Bogdanović Primenjene profesionalne studije, Vranje, Srbija
  276. Gordana Brković
  277. Gordana Brun, Udruženje građana “Škola za opstanak”, Beograd, Srbija i Crna Gora
  278. Gordana Čukvas, organizacioni odbor
  279. Gordana Grujić Oaza udruženje
  280. Gordana Pantelic, Institut za medicinu rada Srbije “Dr Dragomir Karajovic”, Beograd
  281. Gordana Vujković,
  282. Gorica Aleksic Milosavljevic
  283. Gorica Paunovic,
  284. Gradimir Danon, Šumarski fakultet Beograd, Srbija
  285. Grahovac Prole Milijana,
  286. Grozdanka Bogdanovic,
  287. Grujičić   Marina,
  288. Gudrun Wassermann, Institute of Waste Management, Department of Water – Atmosphere – Environment, BOKU – University of Natural Resources and Applied Life Sciences, Vienna, Austria
  289. H. Ahmet Akdeniz, Dokuz Eylül University, Faculty of Economics and Administrative Sciences, Turkey
  290. H.E.  Robert McDOUGALL, Ambassador,Embassy of Canada
  291. H.E. Hans Ola Urstad       Ambassador, Head of Mission, OSCE Mission to Serbia
  292. H.E. Lars-Goran Engfeldt, Swedish Ambassador in Serbia and Montenegro
  293. H.E. Mr. Arthur Koll, Ambassador of Israel in Serbia
  294. H.E. Mr. Clemens Koja, Ambassador of Austria in Serbia
  295. H.E. Mr. Clemens Koja, Ambassador of Austria in Serbia
  296. H.E. Mr. Clemens Koja, Ambassador of Austria in Serbia
  297. H.E. Mr. Dimosthenis Stoidis, Ambassador of Greece in Serbia
  298. H.E. Mr. Erwin Helmut Hofer, Ambassador of Switzerland in Serbia
  299. H.E. Mr. Franc But, Ambassador of Slovenia in Serbia
  300. H.E. Mr. Inigo de Palacio, Ambassador of Spain in Serbia
  301. H.E. Mr. Jan Varso, Ambassador of Slovakia in Serbia
  302. H.E. Mr. John Arthur Morrison, Ambassador of Canada in Serbia
  303. H.E. Mr. John Arthur Morrison, Ambassador of Canada in Serbia
  304. H.E. Mr. Josep M. Lloveras, Head of the Delegation of the EC to the Republic of Serbia
  305. H.E. Mr. Kari Veijalaiken  , Ambassador of Finland in Serbia
  306. H.E. Mr. Laurent Louis Stokvis, Ambassador of Netherlands in Serbia
  307. H.E. Mr. Pekka Orpana, Ambassador of Finland in Serbia
  308. H.E. Mr. Toshio Tsunozaki, Ambassador of Japan in Serbia
  309. H.E. Mr. Toshio Tsunozaki, Ambassador of Japan in Serbia
  310. H.E. Mrs. Hana Hubackova, Ambassador of the Czech Republic in Serbia
  311. H.E. Ms. Mette Kjuel Nielsen, Ambassador of Denmark in Serbia
  312. H.E. Ms. Mette Kjuel Nielsen, Ambassador of Denmark in Serbia
  313. H.E. Ms. Mette Kjuel Nielsen,Ambassador of Denmark in Serbia
  314. H.E.Ronald van Dartel,Ambassador of the Netherlands in Serbia
  315. Hadzi Zoran Jovanovic,NVO „Grupa za razvojne projekte“
  316. Hamid Alibasic, Univerzitet u Istocnom Sarajevu – Ekonomski fakultet, Brcko, Bosna i Hercegovina
  317. Harald Egerer,UNEP Vienna
  318. Harlan Kelly,Opus Dayton Knight Consultants Ltd.
  319. Hojka Zdravko,
  320. Holoubek Ivan,
  321. Hristina Stevanovic Carapina
  322. Igor Budak,
  323. Igor Milosavljević, Šumarski fakultet Univerziteta u Beogradu, Beograd
  324. Ilian Ivanov,
  325. Irena Milojević  Privredna komora Srbije, Beograd
  326. Irena Tanaskovic, Institut za medicinu rada Srbije “Dr Dragomir Karajovic”, Beograd
  327. Irena Vojáčková – Sollorano  UN Resident Coordinator
  328. Irina Vranes,
  329. Isajev Vasilije,
  330. Ivan Culjak, , Brodarski institut Zagreb, Mikov Conulting & Handel GmbH, Austria
  331. Ivan Glisic,
  332. Ivan Mladenovic ,ARTEKO – Biro za konsalting, planiranje i projektovanje, Beograd, Srbija i Crna Gora
  333. Ivan Vujković, Ekonomski fakultet, Subotica
  334. Ivana Bekić, J.J.STROSSMAYER University in Osijek Doctoral program in Entrepreneurship and Innovativeness
  335. Ivana Čarapina Radovanović, Mašinoprojekt
  336. Ivana Damjanović, OŠ Ivo Andrić
  337. Ivana Damnjanovic, Poslovni fakultet Valjevo, Univerzitet Singidunum
  338. Ivana Došen ,
  339. Ivana Milošević
  340. Ivana Mircic,
  341. Ivana Petković Plamenac
  342. Ivana Petrić,Fakultet za primenjenu ekologiju Futura, Univerzitet Singidunum
  343. Ivana Simic,
  344. Ivana Todorovic,Programski i organizacioni odbor
  345. Ivana Trifković
  346. Ivana Vukanac, Institut za nuklearne nauke “Vinča”, Beograd, Srbija i Crna Gora
  347. Ivana Vuković,JP Putevi Srbije
  348. Ivanka Popovic, Tehnolosko-metalurski fakultet Beograd
  349. Ivanović   Vesna,
  350. Ivica Radovic, Drzavni sekretar, Ministarstvo zivotne sredine i prostornog planiranja Srbije, Pomocnik ministra prosvete, nauke i tehnoloskog razvoja Republike Srbije
  351. Izet Bojčić Drakota d.o.o.
  352. J.L. Veraart, DHV Engineering and Consultancy Gropup, Amerstoort, The Nederlands
  353. Jadranka Djordjevic, Organizacioni odbor
  354. Jagoda Petrović Ukalj            Geodetska tehnička škola
  355. Jan Bauer, RIGK – Corporation for the Recovery of Industrial and Commercial Plastic Packiging, Germany
  356. Janez Rešek
  357. Janković Danijela,
  358. Janoš Berenji ,Institut za ratarstvo i povrtarstvo, Novi Sad, Srbija i Crna Gora
  359. Jasmina Bogdanovic, ZOI Environment Network
  360. Jasmina Dražić
  361. Jasmina Grbović Novaković ,
  362. Jasmina Milutinović CHEMIS
  363. Jasmina Mudric, Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad
  364.  Jasmina Radosavljević          University of Niš, Faculty of Occupational Safety in Niš
  365. Jasmina Stevanović, Organizacioni odbor
  366. Jasminka Amidžić JP Srbijagas
  367. Jasminka Cvejić,
  368. Jasna Dimitrijevic Direktorka, Turisticka organizacija Beograda
  369. Jasna Jovićević          Majšanski put 6/7, 24000 Subotica
  370. Jasna Stepanov Fakultet zaštite životne sredine, Univerzitet Educons
  371. Jefto Otovic,
  372. Jelana Đukić
  373. Jelena Boskovic, Poslovni fakultet Valjevo, Univerzitet Singidunum
  374. Jelena Bursać, Preduzeće za konsultantske usluge ’’Selena’’ d.o.o. Beograd
  375. Jelena Čabarkapa
  376. Jelena Ceriman
  377. Jelena Čotrić, Institut za vodoprivredu “Jaroslav Černi”, Beograd , Srbija i Crna Gora
  378. Jelena Đurđević
  379. Jelena Jakovljev, Asocijacija za razvoj Sremskih Karlovaca
  380. Jelena Jakšić,
  381. Jelena Madžarac ,Organizacija „OZON“, Beograd, Srbija
  382.  Jelena Malenović       University of Niš, Faculty of Occupational Safety in Niš
  383. Jelena Marinković, Institut za arhitekturui i urbanizam Srbije / Urbanistički zavod Beograda,  Srbija I Crna Gora
  384. Jelena Milovanovic,Geografski fakultet Univerziteta u Beogradu
  385. Jelena Ninic Todorovic,
  386. Jelena Pantic, Institut za nuklearne nauke „Vinca“; Univerzitet u Beogradu
  387. Jelena Plavanski Privredna komora Beograda
  388. Jelena Radojcic, Pokret gorana i volonterski centar Vojvodine
  389. Jelena Radojković,  Svrljig
  390. Jelena Tomicevic,
  391. Jelena V.Stojičić ,
  392. Jeličić Biljana,
  393. Jeremija Simić,
  394. Jesse Klinkhamer, CEO, Klean Industries, Canada
  395. Joksimović Ana, Institut za ekonomiku poljoprivrede, Beograd
  396. Jonel Subic, Institut za ekonomiku poljoprivrede, Beograd
  397. Jordana Ralev,
  398. Jorg Becker, Brandenburg Technical University, Institute of Human Ecology, Germany
  399. Jörg Lohmann ( IUCN), GNV, IUCN
  400. Jovan Kovacevic, Geoloski institut Srbije
  401. Jovan Plavsa, Naucno- recenzentski odbor
  402. Jovan Romelic, Univerzitet u Novom Sadu
  403. Jovana Džoljić            Primenjene profesionalne studije, Vranje, Srbija
  404. Jovana Simić
  405. Jovanka Atlagic,
  406. Jovanka Nikolić
  407. Jovanović Dragana,
  408. Jovetić Stanka,
  409. Jovica Damnjanovic, Poslovni fakultet Valjevo, Univerzitet Singidunum
  410. Jovica Marković
  411. Jovica Vasin,
  412. Jovica Veljučić Kerculj, „Lokalna Agenda 21 za Kostolac-Opština
  413. Jovica Zlatković          CRNOTRAVSKA 13, BEOGRAD
  414.  Jože Cvetko   NVO Vodna agencija
  415. Jozef Kahan, NVO „Strom zivota“
  416. Jürg STAUDENMANN
  417. Jusuf Omerović          Evropski univerzitet Kallos Tuzla
  418. K.G.Westik, DHV Engineering and Consultancy Gropup, Amerstoort, The Nederlands
  419. Kakha Nadiradze, Association of Farmers Rights Defence, AFRD, Georgia
  420. Kamil Vilinovič   Director of EU Affairs Department, The Ministry of Environment of Slovak Republic, Bratislava, Slovak Republic (Slovačko ministarstvo za životnu sredinu)
  421. Katarina Grujić VISOKA TEHNOLOŠKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA, ARANĐELOVAC
  422. Katarina Plecic, Poslovni fakultet Valjevo, Univerzitet Singidunum
  423. Katarina Vražalić
  424. Kim Nguyen Van, Head of project sustainable economic development, GIZ
  425. Kiš F,  Tehnološki fakultet, Novi Sad,
  426. Klanova Jana,
  427. Klaus Schmidt, Team Leader, IMPACT Project, GIZ
  428. Kocić  Vesna,
  429. Kornelija Sabo Cehmajster, Viša Tehnička škola, Novi Sad,
  430. Kovačevic Radmila,
  431. Krajinović Smilja,
  432. Kristina Crnoseljanski,
  433. Kristina Cvejanov, Greentech d.o.o., Moderator
  434. Ksenija Tomović Pravni fakultet
  435. Larisa Maji       Fond za zaštitu okoliša BIH
  436. Lidija Abovic
  437. Lidija Kanacki, Institut za ekonomiku poljoprivrede Beograd / Poljoprivredni fakultet – Departmant veterinarske medicine, Univerzitet u Novom Sadu, Novi Sad
  438. Lidija Marić, Агенција за заштиту животне средине
  439. Lila Đember,AD Fabrika šećera TE-TO Senta
  440. Lj.Ađanski-Spasić,
  441. Lj.Jakšić, IHTM-Preduzeće za tehnočoški razvoj; Jugoinspekt, Beograd, Srbija i Crna Gora
  442. Ljiljana Brašanac-Bosanac, Institut za šumarstvo, Beograd
  443. Ljiljana Ćurčić,Fakultet zaštite životne sredine, Univerzitet Educons
  444. Ljiljana Djurović           OŠ ”Momčilo Nastasijević” G. Milanovac
  445. Ljiljana Đorđević         Primenjene profesionalne studije, Vranje, Srbija
  446. Ljiljana Janković         OŠ “Branko Radičević”, Pančevo
  447. Ljiljana Javorina, Institut za medicinu rada Srbije “Dr Dragomir Karajovic”, Beograd
  448. Ljiljana Jovicic Blagojevic
  449. Ljiljana Keca, Sumarski fakultet Univerziteta u Beogradu
  450. Ljiljana Konevski,Pokret gorana i centar volontera Pancevo
  451. Ljiljana Korugic-Karasz, Department of Polymer Science and Engineering, University of Massachusetts, Amherst, MA 01003, USA
  452. Ljiljana Marković Luković, Канцеларија за заштиту животне средине Бор
  453. Ljiljana Mirić Stanković
  454. Ljiljana Plećević
  455. Ljiljana Plećević          Висока технолошка школа струковних студија-Аранђеловац, Аранђеловац
  456. Ljiljana Rebonja   ,Moderator
  457. Ljiljana Stanojevic, Institut za medjunarodnu politiku i privredu, Beograd
  458. Ljiljana Stojanović Bjelić
  459. Ljiljana Tanasijevic,Predsednistvo, Moderator, Programski i organizacioni odbor
  460. Ljiljana Tubić,
  461. Ljiljana Uverić Udruženje građana ”Čukarica-oaza Beograda”
  462. Ljubica Komazec        Univerzitet u Novom Sadu, Ekonomski fakultet u Subotici
  463. Ljubica Krnjaic, Prvo udruzenje za ekologiju i zastitu od dejstva vatre „EcoFire“ Novi Sad
  464. Ljubica Petrović,Geografski fakultet, Univerzitet u Beogradu
  465. Ljubinka Kaludjerović
  466. Ljubinko Jovanovic,Naucno-tematski recenzentski odbor
  467. Ljubomir Sekulić
  468. Ljupče Bogeski, Agencija za PSRD
  469. Lola Marković
  470. Luković   Verica,
  471. Luković Brankica,
  472. M. Nikolic, Sef Odseka za ljudska prava i zastitu zivotne sredine, Ministarstvo spoljnih poslova Srbije
  473. M.Nikolić, Institut za ekonomiku poljoprivrede, Beograd
  474. Magdalena Rybaczewska-Blazejowska, Brandenburg Technical University, Institute of Human Ecology, Germany
  475. Maja Dakić      JP ”Srbija gas”, Narodnog fronta 12, Novi Sad
  476. Maja Dragutinović,Privredna komora Beograda
  477. Maja Eremic Savkovic, Institut za medicinu rada Srbije “Dr Dragomir Karajovic”, Beograd
  478. Maja Kokunešoski, Institut za nuklearne nauke „Vinca“; Univerzitet u Beogradu
  479. Maja Krunić-Lazić
  480. Maja Mitić , Geomagnetski zavod, Beograd, Srbija i Crna Gora
  481. Maja Popovic,Udruzenje za bezbednost i zdravlje na radu grada Beograda
  482. Maja Spasojevic, EPTISA – Regional Office for Southeast Europe
  483. Maja Stevanović         Gardijska 5a
  484. Maja Trumić, Tehnički fakultet u Boru
  485. Maja Turk,
  486. Maja Zlatkovic,Sumarski fakultet Univerziteta u Beogradu
  487. Majda Adlesic, Turisticka organizacija opstine Backi Petrovac
  488. Maksić Marina,
  489. Malinić Uglik Sanja,
  490. Mandić Miroslav,
  491. Mara Vlajkovic, Sanitarno ekolosko drustvo,
  492. Margarita Neznakomova,
  493. Maria Mattera, Universidad Europea de Madrid
  494. Mariana Lukic, Filozofski fakultet Pale, BiH
  495. Marija Abjanovic, Omladinski klub Morovic
  496. Marija Borovica, Geografski fakultet Univerziteta u Beogradu
  497. Marija Bulatovic,
  498. Marija Grubačević, Organizacioni odbor
  499. Marija Ignjatović,
  500. Marija Jeftić,Medicinski fakultet Univerzitet u Novom Sadu
  501. Marija Milenković
  502. Marija Milićević, CENTAR ENERGIJA MLADIH KRUŠEVAC
  503. Marija Stanojčić
  504. Marija Trukić   Zavod za zaštitu prirode Srbije
  505. Marija Vukosav,
  506. Marijana Jovanovic,
  507. Marina Donić
  508. Marina Ilić, dipl.ing, naučni savetnik, Naučno-recenzentski odbor, Recenzentsko-tematski odbor, Moderator
  509. Marina Kutin,
  510. Marina Mattera
  511. Marina Nikolic Topalovic, Visoka gradjevinsko-geodetska skola strukovnih studija Beograd
  512. Marina Petrovic          Osnovna škola “Jugoslavija”, Bar
  513. Marjan Ivanov
  514. Marko Aleksić             Univerzitet u Novom Sadu, Ekonomski fakultet u Subotici
  515. Marko Cacanoski, EPTISA Regionalna kancelarija za jugoistocnu Evropu/ EPTISA Regional Office for South-East Europe
  516. Marko Čadež  PKS
  517. Marko Jakic, Poslovni fakultet Valjevo, Univerzitet Singidunum
  518. Marko Milenkovic,Pravni fakultet Univerziteta u Beogradu
  519. Marko Mitrovic, Institut za ekonomiku poljoprivrede Beograd; ODFP Radmilovac Beograd
  520. Marko Nedeljković      Šumarski fakultet Beograd
  521. Marković Jasmina,
  522. Martin Olaru, West University of Timisoara, Romania
  523. Maša Popara Konakov
  524. Matić Ivan,
  525. Maximilian HURNAUS, Counselor (Economic Affairs), Embassy of the Federal Republic of Germany
  526. Melda Dolarsla, Cankiri Karatekin University, Faculty of Arts and Science, Department of Biology, Cankiri, Turkey
  527. Midhat Suljkanovic, Tehnoloski fakultet Univerziteta u Tuzli, BiH; PMF Univerziteta u Sarajevu, BiH
  528. Mihajilo Obradovic,
  529. Mila Vukašinović         Unija ekologa UNEKO, Beograd
  530. Milan Babic, Fakultet inzenjerskih nauka Univerziteta u Kragujevcu
  531. Milan Crnoglavac
  532. Milan Malencic
  533. Milan Martinović
  534. Milan Martinović         Doktorant Geografskog fakulteta, Univerzitet u Beogradu
  535. Milan Matavulj, Prirodno-matematički fakulte, Novi Sad
  536. Milan Milanovic, Naucno-tematski recenzentski odbor
  537. Milan Milutinović, Gradski zavod za zaštitu zdravlja Beograd, Srbija i Crna Gora
  538. Milan Pajevic, Direktor Kancelarije za evropske integracije Vlade Republike Srbije
  539. Milan Petrović,
  540. Milan Stojaković, JP RB ”Kolubara”, DP ”Kolubara-Površinski kopovi”, Baroševac,  JP RB ”Kolubara”, Sektor za razvoj, Lazarevac, Srbija i Crna Gora
  541. Milan Trumić, Tehnički fakultet u Boru
  542. Milan Zivanovic
  543. Milana Bera, Centralna laboratorija NIS-Naftagas, Novi Sad
  544. Milana Mrkalj, Visoka skola za poslovnu ekonomiju i preduzetnistvo, Beograd
  545. Milana Ševo    Висока технолошка школа струковних студија-Аранђеловац, Аранђеловац
  546. Milanka Kocić, Compost Team from Subotica
  547. Milanka Mišković        Javno Vodoprivredno Preduzeće ‘’Vode Vojvodine’’
  548. Milena Banovic, Kancelarija za saradnju sa civilnim drustvom vlade Srbije
  549. Milena Djurkovic, Nevena Djuric, Geografski fakultet Univerziteta u Beogradu
  550. Milena Đokić, XII Beogradska Gimnazija
  551. Milena Miladinovic, RGF Univerziteta u Beogradu
  552. Milena Moyzeova,Institute of Landscape Ecology, Slovak Academy of Science, Slovakia
  553. Milena Rosic, Institut za nuklearne nauke „Vinca“; Univerzitet u Beogradu
  554. Milena Tabašević
  555. Milena Taleska,PMF, Inztitut za geografiju, Naucno-tematski recenzentski odbor
  556. MILENKO  JOVANOVIĆ , Agencija za zaštitu životne sredine, Beograd, Srbija i Crna Gora
  557. Milenko Petrić,
  558. Mileta Milojević,
  559. Milica Adamović         Biološki fakultet, Univerziteta u Beogradu
  560. Milica Delevic, Direktorka Kancelarije za evropske integracije
  561. Milica Dostanić, LOLA Institut Beograd, Srbija i Crna Gora
  562. Milica Gačić    Geografski fakultet Univerziteta u Beogradu
  563. Milica Marceta, Sumarski fakultet Univerziteta u Beogradu
  564. Milica Momcilovic, Centar SFERA
  565. Milica Petkovic,
  566. Milica Petrovic, Moderator, Glavni koordinator
  567. Milica Žerajić, Cementna industrija Srbije
  568. Milinka Vincikova, Matej Bel University, Banska Bystrica, Slovakia
  569. Milisav Ranitovic,
  570. Milkica Kovačević
  571. Milko Iovchev,
  572. Miloje Vujinović, d.o.o. Visan
  573. Milorad Miloradov,
  574. Milorad Stanojević      Medija centar „Odbrana”Brace Jugovica 19, 11000 Beograd
  575. Miloradović Dragana,
  576. Miloš Bjelica    Visoka škola strukovnih studija za menadžment i poslovne komunikacije, Sremski Karlovci)
  577. Milos Hinic,
  578. Miloš Katić, EKO DIMeC.doo, Valjevo, Srbija i Crna Gora
  579. Miloš Nenadović ,
  580. Miloš Nikolić
  581. Miloš Ninković            Fakultet za primenjenu ekologiju Futura
  582. Milos Radivojevic, Institut za medjunarodnu politiku i privredu, Beograd
  583. Miloš Tucović,Ugostiteljsko turistička škola Beograd
  584. Milosavljević Zorica,
  585. Miloslav Lazović                , EKOMEDICUS
  586. Milovan Bekric
  587. Milovan Medojević
  588. Milovan Veličković, Poljoprivredni fakultet Univerziteta u Beogradu
  589. Milun Miljković
  590. Milutin Lješević ,
  591. Milutin Stefanović,
  592. Mimoza Jeličić            JP Putevi Srbije
  593. Mina Kovljenić            Visoka škola strukovnih studija za menadžment i poslovne komunikacije Sremski Karlovci
  594. Miodrag Jovanović     specijalista menadžmenta integrisane zaštite, diplomirani inženjer zaštite životne sredine i inženjer mašinstva, Niš
  595. Miodrag Stević,
  596. Miodrag Stojimirović, Sindikat Privrednog društva TE-KO Kostolac
  597. Mioljub Stankovic, Dragoslav Randjic, Jovica Kreculj
  598. Miomira Lazović
  599. Mira Grubač –Mihailović JKP „Beogradske elektrane“, Beograd, Srbija
  600. Mira Pucarević,
  601. Mirjana Bartula,FAKULTET ZA PRIMENJENU EKOLOGIJU FUTURA,  UNIVERZITET SINGIDUNUM
  602. Mirjana Čizmarov, Organizacioni odbor
  603. Mirjana Ćorlomanovć Zdravka Jovanovića 131f
  604. Mirjana Đurašević, Institut za nuklearne nauke “Vinča”, Beograd, Srbija i Crna Gora
  605. Mirjana Grbavčić, Moderator
  606. Mirjana Kastratović, Pokrajinski sekretarijat za zaštitu životne sredine i održivi razvoj Novi Sad, Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad, Srbija i Crna Gora
  607. Mirjana Kijevčanin
  608. Mirjana Korunović, Institut za standardizaciju, Beograd
  609. Mirjana Laban , Viša tehnička škola Novi Sad
  610. Mirjana Laban,Univerzitet u Novom Sadu, Fakultet tehničkih nauka, Departman za građevinarstvo i geodeziju
  611. Mirjana Markovic, Organizacioni odbor
  612. Mirjana Mesicek,Sumarski fakultet Univerziteta u Beogradu
  613. Mirjana Milivojevic,
  614. Mirjana Pavlovic, Institut za nuklearne nauke „Vinca“; Univerzitet u Beogradu
  615. Mirjana Penic,
  616. Mirjana Roksandic,
  617. Mirjana Savić,
  618. Mirjana Vojinović Miloradov, Fakultet tehničkih nauka Univerziteta u  Novi Sadom Sadu
  619. Mirko Milosevic
  620. Miro Govedarica,
  621. Miroljub Stankovic,
  622. Miroljub Vetmić , Ekopokret , “Eko-beo-grad”, Beograd, Srbija i Crna Gora
  623. Miroslav Miletić                , potpredsednik Privredne komore Srbije
  624. Miroslav Pavlovic, Ekoloski pokret Ibar, Kraljevo
  625. Miroslav Tadić, UNDP u Srbiji
  626. Mitar Jović
  627. Mladen Furtula, Šumarski fakultet Beograd, Srbija
  628. Mladen Pašalić, Lafarge Srbija, Lafarge Beočinska Fabrika Cementa
  629. Mladenka Ignjatic. Istrazivacki forum Evropskog pokreta u Srbiji
  630. Momcilo Manic , Fakultet za poslovne studije, Pozarevac
  631. Momcilo Zivkovic,
  632. Momčilović Verica,
  633. Momir Mitrović,
  634. mr Časlav Kallinić       OŠ,, Branko Radičević”, Vladimira Žestića 21, 26000 Pančevo
  635. mr Valerija Večei-Funda         OŠ,, Branko Radičević”, Vladimira Žestića 21, 26000 Pančevo
  636. Munitlak Ivanović Olja, Fakultet za uslužni biznis, Sremska Kamenica
  637. Nabojša Pokimica, “DVOPER d.o.o.
  638. Nada Gertner,Udruzenje vaspitaca Beograda
  639. Nada Isailović, Moderator, Administrativni koordinator
  640. Nada Lazić ,
  641. Nada Milošević,
  642. Nada Pavšer, Mestna občina Ljubljana, Slovenija
  643. Nadežda Pavlović,
  644. Nadežda Pešić, Organic Control System / Udruzenje za organsku hranu TERRAs, Subotica
  645. Nadežda Petrović-Djaković,
  646. Nadezda Stojanovic,
  647. Nadine McCormick ( IUCN),
  648. Nana Phirosmanashvili,Association of Farmers Rights Defence, AFRD, Georgia
  649. Natalia Y. Hoogeveen, DHV Engineering and Consultancy Gropup, Amerstoort, The Nederlands
  650. Nataša B. Bukumirić   Visoka škola stukovnih studija – Beogradska politehnika
  651. Nataša Čamprag Sabo, Zavod za javno zdravlje Subotica
  652. Natasa Cecic, Institut za ekonomiku poljoprivrede, Beograd
  653. Nataša Milenkovski, Visoka škola strukovnih studija za menadžment i poslovne komunikacije, Sremski Karlovci
  654. Natasa Mujagic,Programski i organizacioni odbor
  655. Nataša Panić  Zavod za zaštitu prirode Srbije
  656. Natasa Panic, Programski i organizacioni odbor
  657. Natasa Tomic Petrovic, Saobracajni fakultet Univerziteta u Beogradu
  658. Natasa Veljkovic, Fond za zastitu zivotne sredine Republike Srbije
  659. Nataša Vukmirović     Link plus,
  660. Nataša Vuković, Udruženje EkoIdea, Beograd
  661. Nataša Žugić Drakulić
  662. Nebojsa Anastasijevic,
  663. Nebojša Gaćeša         Dom Vojske Srbije
  664. Nebojsa Knezevic, JP „DEP-OT“ Regionalna deponija, Banja Luka, BiH
  665. Nebojša Todorović, JP RB ”Kolubara”, DP ”Kolubara-Površinski kopovi”, Baroševac,  JP RB ”Kolubara”, Sektor za razvoj, Lazarevac, Srbija i Crna Gora
  666. Nebojša Veljković, Ministarstvo nauke i zaštite životne sredine Republike Srbije, Agencija za zaštitu životne sredine, Beograd, Srbija i Crna Gora
  667. Nebojsa Vranes, Moderator
  668. Nemanja Berber, Visoka poslovna skola strukovnih studija, Novi Sad
  669. Nemanja Nikolić
  670.  Nemanja Stanisavljević         Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad
  671. Nenad D. Penezić, Fakultet za preduzetni menadžment, Novi Sad, ,Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad, Srbija i Crna Gora
  672. Nenad Grba
  673. Nenad Ikonić
  674. Nenad Keca,Sumarski fakultet Univerziteta u Beogradu
  675. Nenad Markovic,Fakultet za ekologiju i zastitu zivotne sredine, Univerzitet Union
  676. Nenad Medić, University of Novi Sad, Faculty of Technical Sciences
  677. Nenad Miloradović,
  678. Nenad Nikolic, Lokalna agenda 21 za Stepojevac
  679. Nenad Novaković, Organic Control System / Udruzenje za organsku hranu TERRAs, Subotica
  680. Nenad Stavretovic, Direktor, Zavod za zastitu prirode Srbije
  681. Nerma Saračević
  682. Neshad Azemovski, Biosfera-Center for Education, Environment and Nature Protection, Bitola, Republic of Macedonia
  683. Nevena Božić
  684. Nevena Čolić Mohora, Moderator, Naucno- recenzentski odbor, Organizacioni odbor
  685. Nevena Đurić
  686. Nevena Maksimović, Biološki fakultet, Univerzitet u Beogradu
  687. Nevena Petronijevic,
  688. Nevena Skrobonja
  689. Nevena Stojimirović, JP «Srbijasume» -Severni Kucaj, Požarevac
  690. Nicola Stankov,
  691. Nidret Ibric, Tehnoloski fakultet Univerziteta u Tuzli, BiH; PMF Univerziteta u Sarajevu, BiH
  692. Nigel Young, Balkan Peace Park Project
  693. Nikitović Dragana,
  694. Nikola Bokan,
  695. Nikola Lakic,
  696. Nikola Panov,
  697. Nikola Vučinić,
  698. Nikola Vuksanović      Visoka škola strukovnih studija za menadžment i poslovne komunikacije, Sremski Karlovci)
  699. Nikolić Perčević Đulica,
  700. Nina Djurica,Visoka poslovna skola strukovnih studija Novi sad
  701. Nina Hodzic, Centar za istrazivanje i razvoj odrzivog turizma – CIROT, BiH
  702. Nina Vukomanović
  703. Novica M. Staletović, Preduzeće “Lak žica-Zaštita” d.o.o. Bor, Srbija i Crna Gora
  704. Novica Radović
  705. Olga Hadzic, Naucno- recenzentski odbor
  706. Olivera Gavrilović       Javno Vodoprivredno Preduzeće ‘’Vode Vojvodine’’
  707. Olivera Glavas Tribic,Fakultet za ekologiju i zastitu zivotne sredine, Univerzitet Union
  708. Olivera Hinic, Centar za drustveni aktivizam Srbije
  709. Olivera Milošević, Zeleni ključ, Niš
  710. Olivera Milutinovic, Univerzitet Megatrend
  711. Olivera Radovanovic (GNV),
  712. Olivera Raljin Arnovljević
  713. Olja Jovičić
  714. Olja Munitlak Ivanović, Fakultet za Preduzetni menadžment Novi Sad – Univerzitet «Braća Karić»
  715. Pantović Zoran,
  716. Patricia Ann Marcouse, Eptisa International, Madrid, Spain
  717. Paul Grigoriev ( IUCN),
  718. Pavle Pavlovic
  719. Perić Snežana,
  720. Petar Sekulić,
  721.  Petar Vranić   Fakultet Zaštite na Radu u Nišu
  722. Peter Lassen, Deputy Head of Mission, Embassy of Denmark in Serbia
  723. Peter Sundt, Generalni sekretar, EPRO
  724. Philip Peck, CEU, Hungary
  725. Planić Vasilie,
  726. Predrag Dimitrijević,
  727. Predrag Rančić
  728. Predrag Simonović, Naučno-recenzentski odbor, Predsedništvo, Recenzentsko-tematski odbor
  729. Predrag Stejic, Geoloski institut Srbije
  730. Prijić Željana ,
  731. Prvoslav Jovanović, Visoka tehnološka škola strukovnih studija-Aranđelovac
  732. Prvoslav Marjanovic, Moderator, Naucno-tematski recenzentski odbor
  733. R. Esra Demirdogen, Cankiri Karatekin University, Faculty of Arts and Science, Department of Biology, Cankiri, Turkey
  734. Radenko Lazić, Planinarsko-smučarsko drušvo Kopaonik, Ishrana iz prirode – Sremuš, Beograd, Srbija i Crna Gora
  735. Radić Marija,
  736. Radmila Bjekić            Univerzitet u Novom Sadu, Ekonomski fakultet u Subotici
  737. Radmila Marjanov Panjevic, JP „Zavod za urbanizam grada Subotice“
  738. Radmila Milivojevic, Serbian Chamber of Commerce
  739. Radmila Sarić,
  740. Radmila Simović
  741. Radmilo Pešić, Naučno-recenzentski odbor, Recenzentsko-tematski odbor, Univerzitet u Beogradu, Poljoprivredni fakultet, Zemun, Beograd, Srbija i Crna Gora
  742. Radoje Laušević
  743. Radojica Saric,
  744. Radomir Mijailovic,Saobracajni fakultet Univerziteta u Beogradu
  745. Radomir Mijić,Agencija za bezbednost saobraćaja
  746. Rajko Terzić    Vojvode Dobrnjca 46/11, Beograd
  747. Rastislav Vrbensky, Resident Representative of the UNDP
  748. Rebeka Bozovic, Generalni sekretar, SEKOPAK
  749. Renata Pindzo, Pomocnik ministra, Ministarstvo ekonomije i regionalnog razvoja Republike Srbije
  750. Richard MÁŠA, Prvi sekretar i šef III sektora operacija, Delegacija Evropske unije u Republici Srbiji
  751. Rie TSUTSUMI, UNEP Regional Office for Europe
  752. Roland Linzner,  Institute of Waste Management, Department of Water – Atmosphere – Environment,
  753. Roža-Šipoš,
  754. Ruzica Matic
  755. S.Mladenović,
  756. Sabina Mujezinovic,
  757. Sabina Beograd
  758. Safet Muratović
  759. Šajin Daria
  760. Sandra Bijelic,
  761. Sandra Bozic,Udruzenje likovnih umetnika primenjenih umetnosti dizajnera Srbije
  762. Sandra Kamberović
  763. Sandra Radunovic, Moderator, Organizacioni i savetodavni odbor, Programski i organizacioni odbor
  764. Sandra Stanković       University of Niš, Faculty of Occupational Safety in Niš
  765. Sandra Tošić
  766. Sanja Atanasković
  767. Sanja Dubaic, Geografski fakultet Univerziteta u Beogradu
  768. Sanja Sredojev,Geografski fakultet, Univerzitet u Beogradu
  769. Sara Stanic,
  770. Saša Marić,
  771. Sasa Mart, Predsednistvo
  772. Saša Raletić Jotanović, Visoka škola strukovnih studija za menadžment i poslovne komunikacije
  773. Saša Stojanović
  774. Sefkija Muzaferovic,
  775. Sekulić Dragojle,
  776. Senada Nezirović
  777. Senada Nezirovic, JUOS “G.Tuzla”, Tuzla, BiH, PMF Univerziteta u Sarajevu, BiH
  778. Siegfried Brenke, GTZ – German Technical Cooperation
  779. Sima Marković
  780. Sima Marković           Nacionalni klaster šumarstva
  781. Simendić Siniša,
  782. Simić Jeremija
  783. Simo Stevanovic, Naucno-tematski recenzentski odbor
  784. Šimon Đarmati , Visoka škola strukovnih studija – Beogradska politehnika
  785. Simon Davies, Programme Manager in Charge of the Environment and Agriculture (Evropska agencija za rekonstrukciju) European Agency for Reconstruction Belgrade
  786. Siniša Jovanović         Nacionalni klaster šumarstva
  787. Siniša Milošević, Institut za tehnologiju nuklearnih i drugih mineralnih sirovina (ITNMS)-Beograd
  788. Siniša Mitrović, Privredna komora Srbije, Beograd
  789. Siniša Radinović
  790. Siniša Sedlan,
  791. Sinisa Vukic,
  792. Slađana Mihajlović, Univerza v Ljubljani, Filozofska fakulteta, Slovenija
  793. Sladjana Djordjevic, Fakultet za primenjenu ekologiju Futura, Univerzitet Singidunum
  794. Slavica Arsic    Institut za ekonomiku poljoprivrede, Beograd
  795. Slavica Mladenović
  796. Slaviša Mladenović, Gradski zavod za zaštitu zdravlja Beograd, Srbija i Crna Gora
  797. Slaviša Popović
  798. Slaviša Trajković,
  799. Slavka Zeković, Institut za arhitekturu I urbanizam Srbije, Beograd, Srbija i Crna Gora
  800. Slavko Maksimović    Nacionalni klaster šumarstva
  801. Slavoljub Vujovic, VS PEP,
  802. Slobodan Cerovic,
  803. Slobodan Cvetković, Ministarstvo poljoprivrede i zaštite životne sredine
  804. Slobodan Erdeljan
  805. Slobodan Krnjetin, Fakultet tehničkih nauka, Institut za zaštitu životne sredine, Novi Sad, Srbija
  806. Slobodan Marković , Univerzitet u Novom Sadu, Prirodno matematički fakultet;
  807. Slobodan Milutinovic, Fakultet zastite na radu Univerziteta u Nisu
  808. Slobodan Misanovic,GSP Beograd; UITP Bus Committe Brussels
  809. Slobodan Spasic,Fakultet za primenjenu ekologiju Futura, Univerzitet Singidunum
  810. Slobodan Stojković,
  811. Slobodan Šupić
  812. Slobodanka Marković, Ugostiteljsko turistička škola Beograd
  813. Slobodanka Stamenić, Centar za reciklažu d.o.o
  814. Snežana Ćulibrk
  815. Snežana Kaplanović, Саобраћајни факултет Универзитета у Београду
  816. Snežana Komatina Petrović, Univerzitet Union, Beograd
  817. Snezana Kovacevic,Enviro-Quest Technologies, Canada-Serbia
  818. Snežana Lekić, FIDECO, Beograd, Srbija i Crna Gora, MPhill Centre for Sustainable Development, University of Cambridge, UK
  819. Snežana Matić-Besarabić,
  820. Snežana Milovanović ,
  821. Snezana Oljaca,
  822. Snezana Stetic,
  823. Snezana Strbac,Fakultet zastite zivotne sredine Univerziteta Edukons u Sremskoj Kamenici
  824. Snježana Mitrović, Organic Control System / Udruzenje za organsku hranu TERRAs, Subotica
  825. Snježana Petrović, Geoekonomski fakultet, Megatrend univerzitet, Beograd
  826. Sofija Miškov, Inovacioni centar Tehnološko-metalurškog fakulteta
  827. Sonja Đokić, Delta Agrar
  828. Sonja Milićević, ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET, UNIVERZITET U BEOGRADU
  829. Sonja Milićević, Udruženje ”CENTAR ENERGIJA MLADIH”
  830. Srđan Breka    Udruženje građana ,,Sredina”
  831. Srđan Milovanović,VICTORIA CONSULTING D.O.O
  832. Srđan Novaković, PSD Kopaonik, Ishrana iz prirode Sremuš, Beograd, Srbija i Crna Gora
  833. Srdjan Djivdzanovic, Organizacioni odbor
  834. Srdjan Novaković, Saobracajni fakultet Univerziteta u Beogradu
  835. Srdjan Popov,
  836. Srdjan Stamenkovic,NVO „Eko Agrar“, Beograd
  837. Srdjan Sušic, REC Office Belgrade
  838. Sreten Jevtić,JP “Elektromreža Srbije”, Sektor za zaštitu životne sredine
  839. Sreten Terzic,
  840. Stanko Ilic, AD Koto, Beograd
  841. Stanojla Mandić          Zamenica poverenika za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti Republike Srbije
  842. Stanojlović Dragana
  843. Stefan Jovanović, Prva niška gimnazija “Stevan Sremac”
  844. Stefan Salhofer, Institute of Waste Management, Department of Water – Atmosphere – Environment, BOKU – University of Natural Resources and Applied Life Sciences, Vienna, Austria
  845. Stefan Sotirović,SGS Beograd LTD
  846. Stela Strsoglavec        Center for adult education “Educa humana”
  847. Stevan Lilic, Pravni fakultet Univerziteta u Beogradu
  848. Stevan Stanić, University in East Sarajevo, Faculty of Economics, Brčkom, Bosnia and Herzegovina, Univerzitet u Istočnom Sarajevu, Ekonomski fakultet u Brčkom, Bosna i Hercegovina
  849. Stoiljković Slavica,
  850. Stojan Jevtic, Privredna komora Srbije
  851. Strugar Aleksandra,
  852. Sunčica Nestorović
  853. Suzana Mitrović,Greenbike, Srbija
  854. Suzana Stupar
  855. Suzana Vukoslavčević,Univerzitet u Novom Sadu, Fakultet tehničkih nauka, Departman za građevinarstvo i geodeziju
  856. Svetlana Atanasovic,
  857. Svetlana Beljin,
  858. Svetlana Jokanović, Naučni institut za ratarstvo i povrtarstvo Novi Sad / Gradska uprava za zastitu zivotne sredine Novi Sad
  859. Svetlana Lazic Fister, Moderator, Naucno-tematski recenzentski odbor
  860. Svetlana Ristić,
  861. Svetlana Roljevic,
  862. Tamara Gajic,
  863. Tamara Kovacevic, Naucno- recenzentski odbor
  864. Tamara Maričić,
  865. Tamara Tošić
  866. Tamara Vukov, Moderator, Organizacioni odbor, Glavni coordinator, Programski i organizacioni odbor
  867. Tanja Mijatovic
  868. Tanja Mišćević, Direktorka Kancelarije za Evropske integracije u Vladi Srbije
  869. Tanja Novaković, University of Novi Sad, Faculty of Technical Sciences
  870. Tanja Potic, Programski i organizacioni odbor
  871. Tatjana Čirković-Mitrović
  872. Tatjana Conev, Moderator
  873. Tatjana Cukuranovic
  874. Tatjana Kaluđerović Radoičić
  875. Tatjana Mijatovic
  876. Tatjana Salić, Institut za preventivu Novi Sad
  877. Tatjana Tamaš,Medicinski fakultet Univerzitet u Novom Sadu
  878. Tea Milankovic,
  879. Tea Požar, Geografski fakultet, Univerzitet u Beogradu
  880. Tea Todorov, Geografski fakultet, Univerzitet u Beogradu
  881. Tena Đurašković
  882. Teodora Kalinova, Bulgaria
  883. Teodora Knez-Milojkovic, Organizacioni odbor
  884. Tereza Horvat Skenderović, Organic Control System / Udruzenje za organsku hranu TERRAs, Subotica
  885. Tihomir Popovic,
  886. Tijana Coporoda Mastilovic,
  887. Tijana Djurovic,
  888. Tijana Milićević           Naučno-stručno udruženje “EKOLOGOS”
  889. Tijana Spasic,Predsednistvo, Moderator, Programski i organizacioni odbor
  890. Tijana Zeremski-Škorić
  891. Tin Štula Vukusić
  892. Tina Janjatović, Министарство пољопривреде и заштите животне средине
  893. Tom Kelly, Resident Director , National Democratic Institute – Serbia
  894. Toma Vukic, Pobednik petog takmicenja “Besede u Zoranovu cast”
  895. Tomislav Mitrović, Greenbike
  896. Toplica Marjanović, RTB Bor Grupa – Rudarsko-topioničarski basen Bor d.o.o.
  897. Tricia Marcouse, Viktor Simoncic, Marko Cacanosk , Hrvatska
  898. Trivo Indjic, Predsednik Nacionalne komisije za UNESCO
  899. Tzanko Tzanov,
  900. Una Stanimirović,Vip
  901.  Uroš Pantelić Rudarsko geološki fakultet
  902. Uroš Radojević           Fakultet za primenjenu ekologiju Futura
  903. Uros Rakic, Institut za javno zdravlje Srbije „Dr Milan Jovanovic Batut“, Medjunarodni centar za lokalni i regionalni razvoj, Moderator, Programski i organizacioni odbor
  904. Uroš Šuberić, Tehnološki fakultet
  905. V.Nikolić, IHTM-Preduzeće za tehnočoški razvoj; Jugoinspekt, Beograd, Srbija i Crna Gora
  906. Vahid Ibrulj
  907. Vahid Ibrulj, JKP „Zelenilo Aranđelovac“
  908. Valerija Večei-Funda  Visoka škola strukovnih studija za menadžment i poslovne komunikacije, Sremski Karlovci)
  909. Vanja Dragicevic, Departman za geografiju, turizam i hotelijerstvo, PMF Univerziteta u Novom Sadu
  910. Vanja Nestorović, Udruženje”EKO-DVORIŠTE”
  911. Vasiljević Milka,
  912. Vedran Velenik  , Hrvatska
  913. Vedrana Babic, PhD student u oblasti turizma, PMF Univerziteta u Novom Sadu
  914. Vedrana Lazarević      Agencija za bezbednost saobraćaja
  915. Vedrana Lazarević,Turistička organizacija opštine Petrovac na Mlavi
  916. Vedrana Vuletic, Institut za medicinu rada Srbije “Dr Dragomir Karajovic”, Beograd
  917. Velimir Ćirilović,
  918. Velimir Ćurgus Kazimir
  919. Vera Jankovic,Predsednistvo, Moderator, Recezentsko-tematski odbor, Organizacioni odbor
  920. Vera Nikolić,
  921. Vera Rokic,
  922. Verica Agatonović Malinović, CENTAR ENERGIJA MLADIH KRUŠEVAC
  923. Verica Milanko,
  924. Verica Stojanović, Zavod za zaštitu prirode
  925. Vesela Radovic, Prvo udruzenje za ekologiju i zastitu od dejstva vatre „EcoFire“ Novi Sad
  926. Veselin Kankaraš
  927. Vesna ALIVOJVODIĆ,Visoka škola strukovnih studija – Beogradska politehnika
  928. Vesna Anastasijevic,
  929. Vesna Drljan, Ekonomski fakultet Subotica Univerzitet u Novom Sadu, Srbija i Crna Gora
  930. Vesna Ivanović           Mackat bb
  931.  Vesna M. Alivojvodić Visoka škola stukovnih studija – Beogradska politehnika
  932. Vesna Maksimovic, Institut za nuklearne nauke „Vinca“; Univerzitet u Beogradu
  933. Vesna Mišić
  934. Vesna Nikolic,
  935. Vesna Vujasinović      Visoka škola strukovnih studija za menadžment i poslovne komunikacije, Sremski Karlovci)
  936. Victor Lo,University of British Columbia, Canada
  937. Vid Vukasović, dipl.pravnik, naučni savetnik, Naučno-recenzentski odbor, Institut za međunarodnu politiku i privredu, Beograd, Srbija i Crna Gora
  938. Vidojević Mirjana,
  939. Vidosava Jovanović   Nacionalni klaster šumarstva
  940. Viktor Simončić,  VIKOS, Sisak, Croatia
  941. Violeta Maksimović    Eco Club of Serbia
  942. Violeta Ristic, Univerzitet Megatrend, Fakultet za poslovne studije Pozarevac
  943. Viorica Tomescu, University of Craiova, Romania
  944. Vjera Vuksa, Viša tehnička škola Novi Sad / Tehnoloski fakultet Univerziteta u Novom Sadu
  945. Vladan Čolović
  946. Vladan Stepanović,
  947. Vladimir Djurdjevic,
  948. Vladimir Đorić
  949. Vladimir Hadžić,
  950. Vladimir Koroman, Brodarski institut Zagreb, Mikov Conulting & Handel GmbH, Austria
  951. Vladimir Kovacević, , Brodarski institut Zagreb, Mikov Conulting & Handel GmbH, Austria
  952. Vladimir Momčilović, Саобраћајни факултет Универзитета у Београду
  953. Vladimir Mrkajić          Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad
  954. Vladimir Nikodijević
  955. Vladimir Stojanovic, Naucno- recenzentski odbor, Organizacioni odbor
  956. Vladimir Vukasinovic,Fakultet inzenjerskih nauka Univerziteta u Kragujevcu
  957. Vlado Dodović            Valjevo,
  958. Vlatka Matković Puljić            Health and Envirionment Alliance (HEAL), Brussels
  959. Vojinović-Miloradov Mirjana,
  960. Vojislav Pantelić
  961. Vojislavka Satric, TMF Univerziteta u Beogradu, Centar za cistiju proizvodnju
  962. Vranić Darko,
  963. Vukasin Vasić Savska 17 Beograd
  964. Vukašin Vasić, Ekonomska škola Nada Dimić
  965. Vukica Popadić Njunjić
  966. William Infante, UNDP Resident Representative
  967. Z.Kanacki,
  968. Žaklina Gligorijević     Beograd, Palmoticeva 30
  969. Žarko Bogdanović
  970. Zdravko Hojka, Poljoprivredni fakultet, Beograd-Zemun
  971. Zdravko Vašalić          Javno Vodoprivredno Preduzeće ‘’Vode Vojvodine’’
  972. Željka Šobot Pešić, J.P.’’DEP-OT’’ Regionalna deponija Banja Luka
  973. Zeljko Dolijanovic,
  974. Zeljko Prskalo, Omladinski klub Morovic
  975. Zita Izakovicova, Institute of Landscape Ecology, Slovak Academy of Science, Slovakia
  976. Zivana Krejic,
  977. Zivorad Radonjic,
  978. Živorad Smiljanić
  979. Zlatana Filipović
  980. Zlatko Draško,
  981. Zoltan Kis, UG „Ekobecej“
  982. Zora Dajic Stevanović
  983. Zoran Dumanović
  984. Zoran Gavrilović,
  985. Zoran Gligorić, Beogradski sajam
  986. Zoran Jakovljev, Fakultet za primenjenu ekologiju Futura, Univerzitet Singidunum
  987. Zoran Jovanovic,Plavi Dunav, Rumenka, Srbija
  988. Zoran Kekovic,
  989. Zoran Kričković, Ministarstvo odbrane
  990. Zoran Petrov, Srpsko udruzenje za reciklazu
  991. Zoran Radosavljević,
  992. Zoran Ristic
  993. Zoran Sretić, Kancelarija za EU integracije
  994. Zorana Mihajlovic, Ministarka energetike, razvoja i zastite zivotne sredine Republike Srbije
  995. Zorana Nikolic,Udruzenje gradjana „Zero Waste“
  996. Zorica Bilibajkic           Eco Club of Serbia
  997. Zorica Isoski , Victoria Consulting” d.o.o., Novi Beograd, Srbija,
  998. Zorica Obradović Institut za nuklearne nauke “Vinča”, Beograd, Srbija i Crna Gora
  999. Zorica Radinović,
  1000. Zorica Sarić, Direkcija za građevinsko zemljiste i izgradnju Beograda JP, Beograd, Srbija i Crna Gora, Tematsko-recenzentski odbor
  1001. Zorica Stevanović       Centar za razvoj građanskog društva PROTECTA
  1002. Zumreta Jahic, Royal Netherlands Embassy in Serbia
  1003. Zvezdan Kalmar, Centar za ekologiju i održivi razvoj Subotica – CEE Bankwatch Network u Srbiji

 

 

_____________________________________________________________

Forum prijatelja AOR (912 članova juna 2015,    740 članova  decembra 2014. godine) 

 

 

____posle decembra 2014. godine

742. Vukašin Vasić

743. Učeničko udruženje Misli plavo, misli zeleno

________________________________________________________________________________

As on December,2014:

Facebook page , 4174 friends

Facebook  EASD- Environmental Ambassadors for SD Group:  163 members

Eco-Schools Serbia Group , 22 members

Twitter:  134 followers

Linkedin company :  132 members

__________________________________________________________________

Other social networks:

ENV. net  ;  ENV.net

 

________________________________

As on March 31, 2014:

Facebook  EASD- Environmental Ambassadors for SD Group: 142 Members
https://www.facebook.com/groups/AmbasadoriOR/10152298741960552/?notif_t=like
 
Linkedin Environmental Ambassadors for Sustainable Development Group: 117 members
http://www.linkedin.com/groups?gid=4622788&trk=my_groups-b-grp-v
 
Twiter : 115 followers
https://twitter.com/AmbassadorsEnv?refsrc=email
 
_____________________________

U 2014. godini je bilo formiranje spiska. Možete nas i sami podsetiti da vas uključimo u spisak – pošaljite Email na office@ambassadors-env.com